Runway Park je otevřený až do 30. srpna a v rámci programu se můžete těšit na víkend s hasiči nebo s integrovaným záchranným systémem, na víkend plný letadel, cestovatelský víkend nebo sportovní víkend, který Letiště Praha připravuje ve spolupráci s organizací RunCzech.

Snadná doprava

Do Runway Parku se dostanete buď městskou hromadnou dopravou (linka 119, 100 a 191) – zastávka Runway Park přímo před vstupem do zábavního parku–, nebo automobilem s možností parkování na Letišti Praha v parkovacím domě PC COMFORT za zvýhodněnou cenu 100 Kč za den při on-line rezervaci předem. Následně ze zastávky Terminál 1, která je hned u parkovacího domu, jezdí v krátkých intervalech kyvadlová doprava nebo městská hromadná doprava (linka 100, 119 a 191) na zastávku Runway Park.

Autor: archiv

Ceny vstupného

Vstupenky do Runway Parku jsou k dostání on-line v prodejní síti GoOut.cz či na webových stránkách Letiště Praha www.runwaypark.cz. Cena vstupného do Runway Parku je v pondělí a čtvrtek pro dospělé 140 Kč, pro děti ve věku 3 až 15 let 90 Kč a rodinné vstupné (dva dospělí a dvě děti) vyjde na 350 Kč. Od pátku do neděle, tedy během víkendových programů, je vstupné pro dospělé 180 Kč, pro děti ve věku 3 až 15 let 120 Kč a rodinné vstupné 450 Kč.

PO a ČT – pouze výstavní část 14:00–18:00

PÁ – výstavní část se zábavním programem 14:00–20:00