Pátek 26. dubna 2024
Nejčtenější
na Blesk.cz

Obrovská tragédie! Řidič srazil holčičku (†2): Přehlédl ji při couvání

Ilustrační foto  (Autor: Reprofoto TV Markíza)
Autor: yks -
17. července 2020
10:24

Tragická dopravní nehoda se stala ve čtvrtek dopoledne v obci Šarišské Jastrabie na Slovensku. Jak uvedla policie, řidič fordu při couvání přehlédl malou holčičku a srazil ji. Batoleti už nebylo pomoci.

Slovenská média informovala o tragické dopravní nehodě, ke které došlo ve čtvrtek v dopoledních hodinách v obci Šarišské Jastrabie na východě země.

Řidič fordu při couvání mimo komunikaci přehlédl dvouleté batole, holčičku. Policejní mluvčí Jana Ligdayová uvedla, že dítě spadlo na zem, kde zůstalo ležet bez známek života. Přivolaný lékař konstatoval smrt a nařídil provést pitvu.

Policie zahájila trestní stíhání pro přečin usmrcení.

kralovna-vsech-mori ( 17. července 2020 11:21 )

No a co?

kralovna-vsech-mori ( 17. července 2020 11:07 )

Stalo se mně to na parkovišti u Lidlu. Máma drbala s babičkou a na kluka sraly. Do dneška nevím co mě přinutilo se jít za auto podívat. Přesně u koule seděl malý kluk a koukal na berušku. Krávy jsem seřvala a pak jsem se z toho poblila. Auto mně museli odvézt taxikáři, nebyla jsem schopná řídit jak jsem se třásla.

andorea ( 17. července 2020 10:57 )

Přesně tak. Dvouleté dítě nemá řidič šanci vidět.

kralovna-vsech-mori ( 17. července 2020 10:54 )

Rodiče si mají takhle malé děti hlídat. Za autem nejsou vidět.

Další videa
Osoby v pátrání