Pátek 26. dubna 2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav
Polojasno 14°C

Psí hrdinové: Z nejmenšího štěněte se stala superstar. Rin Tin Tin mohl získat Oscara

Psí hrdina Rin Tin Tin: Z nejmenšího štěněte filmovou hvězdou
Psí hrdina Rin Tin Tin: Z nejmenšího štěněte filmovou hvězdou  (Autor: Profimedia)
Autor: red -
14. srpna 2020
17:30

Na konci první světové války našel americký voják Lee Duncan ve vybombardovaném francouzském městě Meuse Valley fenu s pěti štěňaty. To nejmenší si odvezl do Ameriky. Podařilo se mu ho vycvičit tak, že spolu objížděli výstavy psů, na kterých německý ovčák Rin Tin Tin udivoval diváky kaskadérskými kousky. Blesk tlapky vám ve spolupráci s Mall.tv přináší unikátní sérii Psí hrdinové.

Na jedné z výstav si pejska všiml zástupce nově vznikajícího filmového studia Warner Brothers. Krátce na to se Rin Tin Tin objevil ve svém prvním filmu, kde si zahrál nezkrotného vlka. Další role na sebe nenechaly dlouho čekat. Rin Tin Tin se nakonec ukázal v 27 celovečerních snímcích.

Seriál Psí hrdinové internetové televize Mall.tv vám ukáže nejen neuvěřitelné příběhy o psích hrdinech, ale také to, jak se o své hrdiny, které máte doma, starat a jak je vychovávat.