Úterý 16. dubna 2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf
Zataženo, déšť 16°C

Milenci se oddávali sexu ve dvě odpoledne v olomouckém parku: Hrozí jim 2 roky vězení!

Ilustrační foto.
Ilustrační foto.  (Autor: SNAPCHAT/Laticia Deee Meee)
Autor: VaB -
18. června 2021
09:26

Až dva roky vězení hrozí dvojici, která se v Olomouci v parku oddávala sexu. A to hned vedle hlavní silnice, která je frekventovaná jak auty, tak i chodci.

K nahlášenému incidentu vyjížděla hlídka policistů z Olomouce ve středu kolem druhé hodiny odpoledne. V tamním parku u hlavní silnice se sexu oddávala dvojice – čtyřicetiletý muž a jednatřicetiletá žena.

Když policisté na místo dorazili, dvojici hned zadrželi. „U obou aktérů policisté provedli dechovou zkoušku, která skončila u muže naměřením téměř dvou a půl promile alkoholu, ženě pak nechybělo mnoho ke čtyřem promile,“ popsala pro iDnes.cz mluvčí policie Petra Vaňhová.

Do cely je policie nepřevezla, odvezli je na vystřízlivění na protialkoholní stanici. Tam se každý zvlášť mohl z alkoholu vyspat. Pak přišlo obvinění. „Po zhodnocení všech dostupných informací a okolností policisté kvalifikovali jednání dvojice jako trestný čin výtržnictví, za který může soud uložit až dvouleté vězení,“ dodala mluvčí.

gjim ( 21. června 2021 11:53 )

Co závidí? Že jsou zdravý a že dobře fungují? Jak se to říká -není nad to si pořádně --

a-z- ( 18. června 2021 17:21 )

Můžou bejt rádi, že nebyl nouzovej stav. Jinak by je na místě pověsili.

Ievice-je-smegma ( 18. června 2021 16:21 )

To je zase závisti!

baronessa ( 18. června 2021 13:57 )

Foto je ilustrační.