Hlavní touhu se o někoho se starat a pečovat seniorka v Černošnic nenaplnila. Z útulku si vzala agresivního jezevčíka, který ji jen několik málo hodin poté, co přijeli domů, pokousal ruce tak, že musela do nemocnice. „Rány na rukou byly opravdu velké. Jinak se nejednalo o nic dramatického, přesto taková zranění nemůžeme brát na lehkou váhu,“ uvedl pro iDnes.cz záchranář Trans Hospital Bořek Bulíček. Bulíček dále uvedl, že žena musela na chirurgii na zašití ran a pro antiobiotka.

Agresivního jezevčíka seniorka adoptovala. „Psa měla doma jen pár hodin, byl údajně sedm let na zahradě bez větší péče a lásky. Babičku v útulku informovali o tom, že pes kouše a není přátelský. I přes rozmlouvání adopce od zaměstnanců útulku i rodinných příslušníků si jezevčíka chtěla odvézt domů,“ uvedla pro iDnes.cz vnučka pokousané seniorky.

„Babička se i po prvním kousnutí rozhodla pejska nechat, bohužel večer situace došla do extrému, kdy se pejsek vylekal, nejspíš ze spánku nebo změny prostředí, a zaútočil. Jezevčíka si převzali strážníci a dopravili ho zpět do útulku,“ dodala.

3 fotografie