Žena nezvyklým způsobem bojovala s rakovinou: Sex se stovkou mužů!
Molly Kochanová (†45) měla rakovinu v terminálním stádiu. Opustila manžela, začala si s více než stovkou mužů a své zážitky sdílela v otevřeném podcastu své nejlepší kamarádky. Její neuvěřitelný příběh teď ožívá v seriálu Dying for Sex, v hlavní roli s Michelle Williamsovou.
Molly byla podruhé diagnostikována s rakovinou ve chvíli, kdy se se svým mužem pokoušeli zachránit vztah manželskou poradnou. Zpráva o nevyléčitelné nemoci ji ale donutila v jednačtyřiceti letech přehodnotit její dosavadní životní volby. Odcizení manžela i dlouho potlačované trauma ze sexuálního zneužívání v dětství ji přiměly k rozhodnutí vzít život do vlastních rukou, byť na jeho samém konci.
„Můj sexuální průzkum byl způsob, jak říct: ještě nechci zemřít,“ svěřila se odvážná Američanka v podcastu Dying for Sex. Ten natočila se svou nejlepší kamarádkou Nikki Boyerovou. Nikki ji podporovala od samého začátku, od chvíle, kdy jí v roce 2015 lékaři oznámili, že se rakovina po letech vrátila a napadla kosti, játra i mozek. Molly se rozhodla, že nebude jen čekat na konec. Opustila manžela a začala randit.
Hledala muže na seznamkách, v reálném světě, všude. V podcastu otevřeně mluvila o svých zážitcích – od mužů s fetišem na nohy až po klauna, jenž byl zároveň pohřebákem. Odhalila ale i temnější stránku svých „sexkapád“: jeden z internetových nápadníků ji na schůzce znásilnil. „Přiznala, že během toho zážitku se úplně odpojila od mysli,“ popsala Nikki v rozhovoru pro deník Daily Mail.
Trauma už však Molly nemohlo odradit. Chtěla znovu cítit, že jí její tělo patří. Celý život měla komplikovaný vztah k intimitě, protože ji v dětství sexuálně zneužil přítel její matky. V podcastu přiznala, že manžela si vybrala právě proto, že byl „velmi kontrolující“, a ona věřila, že ji tak ochrání. Rakovina ale všechno změnila.
O své diagnóze tehdy neřekla ani svému manželovi, ani mužům, se nimiž se začala scházet. Chtěla si připadat jako zdravá žena. Navíc se žádný z mužů nikdy ani nezeptal na její jizvy po operaci prsou nebo na port v ruce, kterým jí podávali léky. „Nikdo z nich Molly neřekl: ‚Co je to? Je to jizva?“ Nikdo si nikdy ničeho pořádně nevšiml,“ řekla Nikki. „Nejspíš si jen říkali: Mám sex se ženou! To je super!“ dodala.
Podcast Dying for Sex si vyslechly miliony lidí a přinesl nejen její pikantní příběhy, ale i hluboká témata: trauma, sebereflexi, ženskou sexualitu i smíření se smrtí. A právě na jeho základě vznikla nová minisérie od FX, nyní dostupná na Disney+. Hlavní roli odvážné Molly ztvárnila oskarová herečka Michelle Williamsová, Nikki hraje Jenny Slateová.
Molly zemřela v březnu 2019 ve věku 45 let. V posledních dnech svého života ještě flirtovala s muži, psala knihu a dokonce měla sex v nemocničním pokoji, zatímco jí do žíly kapala chemoterapie. „Molly nebyla promiskuitní, byla odvážná. Nečekala na smrt na zádech a neříkala, 'A je to tady',“ uzavřela Nikki.
Zvláštní boj 😖