Obě mají 21 let, jsou nezadané a obě mají už hodně přes milion návštěvníků svých profilů! Pražačka Lucie Vošmik soutěží s provokativní fotkou, kdy sedí na záchodové míse, Slovenka Lenka Štrbová z Hlohovce je umírněnější, přesto i ona vzbudila se všemi 3 profily obrovský zájem čtenářů.

Práce snů Lenky: Jen 5 dnů v měsíci a plat 100 000!

Lenka (míry 90 - 60 - 90, 174cm, 55kg) se loni do soutěže nepřihlásila, protože prý byla namyšlená. Teď už je prý ale dokonalá.

Co studuje? Mužské smýšlení a doufá, že tuto „školu“ snad do svých 80 let dostuduje.

O jakém povolání sní? Nejraději by pracovala jen 5 dnů v měsíci, ovšem se stotisícovým platem. V soutěži má celkem tři profily a každý z nich už si prohlédlo více, než 1 milion čtenářů!

Lucie: Jsem arogantní a povrchní. Ale jen na první pohled

Rekordmankou je také Lucie (míry 85 - 60 - 90, 178cm, 57kg) – její profil si prohlédlo dokonce už 1,4 milionu čtenářů! Sama o sobě tvrdí, že je arogantní, namyšlená a povrchní – ale jenom na první pohled, ve skutečnosti je podle svých slov úplně obyčejná holka.

Očividně ráda provokuje, jak dokazuje svými profilovými fotkami. Pózuje na nich jako zkušená modelka, ale tohle povolání kupodivu není jejím snem. Ráda by se totiž stala psycholožkou.

Dívky, necháte Lenku s Lucií vyhrát, nebo si s nimi poměříte síly? Šanci přihlásit se do soutěže o titul Dívka léta 2011 máte už jen do pátku 19. srpna! Proto neváhejte a přihlaste se ZDE:

Fotogalerie
12 fotografií