Kromě lichotivého titulu totiž Dívka léta získá i peněžitou odměnu ve výši 30 tisíc korun! Své favoritce můžete ode dneška posílat hlasy prostřednictvím SMS. Krajské hlasování bude probíhat do 28. srpna a bude následováno hlasováním celorepublikovým, do kterého postoupí jen ty nejúspěšnější dívky s největším počtem hlasů.

Více hlasů díky zvýhodněným balíčkům

Pro SMS hlasování bude možné využít speciální zvýhodněné balíčky, kdy v rámci jedné SMS získá dívka více hlasů za méně peněz. Takže neváhejte, výherkyně může být jenom jedna! A že je z čeho vybírat!

Soutěžící prahne po hodném manželovi

Jednou z dívek, která bojují o vaše hlasy, je i sličná Otilie Kopřivová z Mělníku. I když je jí teprve 19 let, tak už má jasno o tom, co v životě chce. Touží mít hodného manžela a krásnou rodinu. Při pohledu na Otilii se nám ani nechce věřit, že by její děti mohly být cokoliv jiného než krásné.

Dívka léta 2013 přehledně:

- Zúčastnit se můžou dívky z celé republiky ve věku od 16 do 26 let.

- Soutěž startuje dnes ve 12:00, posílat fotky můžete do 19. srpna

- Internetové hlasování bude od 6. srpna do 19. srpna

- Krajské SMS hlasování bude od 20. srpna do 28. srpna

- Republikové SMS hlasování od 29. srpna do 5. září

- Vyhodnocení soutěže 13. září

V profilu je potřeba vyplnit svoje nacionále (Jméno, věk, telefon, adresa) a odpovědi na otázky a něco o sobě. A to vše pravdivě a poctivě. Samozřejmě bez hrubek, a abyste zaujaly. To už vám ale poradila Tereza

Pravidla, více informací, rady, tipy, fotky a celou soutěž najdete na www.divkaleta.cz.