Neděle 20. září 2020
Svátek slaví Oleg, zítra Matouš
Polojasno 20°C

10 babiček, kterým táhne na 100: Denně makají jako mladice!

/
 • Ty mají ale energie! Tyhle babičky rozhodně nepatří do starého železa. Táhne jim na 100 a každý den makají v posilovně.
  9. ledna 2016 ● 21:41

  Většina lidí si myslí, že v pokročilém věku končí všechny životní radovánky. Člověk je odkázaný na pomoc druhých a už z toho života nic nemá. Pokud si to myslíte i vy, tak to vás těchto deset babiček vyvede z omylu! Všechny tyto dámy tráví dny v tělocvičně a makají jako mladice!

 • 1.

  Edith Traina (94)

  Tahle kulturistka pochází z americké Floridy a zvedat činky začala teprve nedávno. Nejdřív se Edith rozmýšlela, zda do toho má jít, ale jen co poprvé zvedla svou činku, tak ji kulturistika chytla tak za srdce, že si bez toho už svůj život nedokáže představit!

  Vášnivá kulturistka Edith Traina (94)

 • 2.

  Mary Cotter (103)

  Výjimečnou ženou je bezpochyby Mary Cotter. Ta už oslavila své stotřetí narozeniny a stále své okolí okouzluje neuvěřitelnou vitalitou. Na své narozeninové oslavě běhala kolem všech gratulantů, servírovala jim pití a talířky s dortem, a dokonce si i zatancovala!

  Mary Cotter (103)

 • 3.

  Tao Porchon (96)

  Nestárnoucí živel! Tao Porchon má elánu víc než kdejaká dvacítka! Mezi největší vášně této rekordmanky patří jóga, jejímu učení se už věnuje řadu let, ale mimo ní se Tao věnuje také tanci. Dokonce si zatančila v soutěži Amerika má talent na písničku od Pitbulal „Fireball“!

  Tao Porchon (96) miluje jógu.

 • 4.

  Bett Calman (89)

  Do jógy se zamilovala i energií sršící Bett Calman. Drobné Australance táhne už na devadesát let, ale co se vitality týče, člověk by jí třicet let ubral.

  Bett Calman (89) je ohebná jako mladice.

 • 5.

  Phyllis Sues (92)

  Phyllis se zamilovala do tance už ve 14 letech a od té doby tančí každý den, a to navzdory svému věku. Přebornice v argentinském tangu oslavila už dvaadevadesáté narozeniny, a přesto pořád tančí.

  Phyllis Sues (92) se svým tanečním partnerem

 • 6.

  Johanna Quaas (89)

  Johanna Quaas se jedenáctkrát stala nejstarší německou šampionkou v gymnastice, nyní i dokonce patří k nejstarším aktivním gymnastkám z celého světa.

  Johanna Quaas (89) patří mezi nejstarší gymnastky.

 • 7.

  Ernestine Shepherd (78)

  „Věk není nic víc než číslo,“ řekla Ernestine Shepherd. Ta patří mezi nejstarší kulturistky světa. Její věk už dávno překročil sedmdesátku, ale ona jakoby zastavila čas. Den co den chodí do posilovny a těší se perfektnímu zdraví.

  Ernestine Shepherd (78) je nejstarší kulturistkou.

 • 8.

  Bernice Bates (95)

  K nejstarším aktivním učitelkám jógy patří i Bernice Bates. Ta navzdory svému vysokému věku je stále vášnivou jogínkou a své vědění předává dál.

  Bernice Bates (95) je cvičitelkou jógy.

 • 9.

  Tess Nakamura (95)

  Vášnivou sportovkyní je i Tess Nakamura. Ta stále chodí do posilovny a posiluje své tělo.

  Tess Nakamura denně navštěvuje posilovnu.
 • 10.

  Mary Louise Stefanic (84)

  Kouzlům jógy propadla i Mary Louise. Ta s jógou začala už před 45 lety a své vášně se nevzdala a cvičí jí dál.

  Mary Louise Stefanic (84) je cvičitelkou jógy.

  Fotogalerie
  22 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy