V novém českém filmu Zakázaný člověk, který líčí život Karla Havlíčka Borovského, si jako žena z veřejného domu košilku svlékne několikrát.

Vystavovat půvaby na odiv veřejnosti k práci herečky podle Novákové patří. „Samozřejmě záleží na scénáři. S panem režisérem Kleinem jsem věděla, že se není čeho bát,“ upřesnila herečka. Postelovým radovánkám se Nováková oddávala s hercem Markem Taclíkem (36).

2 fotografie

„Myslím, že byl nervóznější než já,“ zasmála se herečka. Taclík se musel pochlapit nejenom v peřinách, ale i na bojišti. „Ve filmu mám roli špicla Wagnera, který tajně donáší na Havlíčka. Ve volném čase si přivydělávám jako učitel šermu, to jsem musel natrénovat. Naštěstí jsem během zkoušek nikoho nepropíchl,“ oddechl si herec. Hlavní roli Karla Havlíčka si zahrál David Švehlík (37).