Parkerovi svoje manželské štěstí ukazují na snímcích pro módní značku London Fog.

4 fotografie

S Beckhamovými je spojují dvě věci - za prvé Eva i Victorie jsou umělkyně a módní ikony, za druhé Tony i David jsou oba slavní sportovci.

Jinak toho tyhle dvě dvojice mnoho společného nemají. Zatímco Eva je úspěšná a dobrá herečka, Victoria byla nehůře zpívající Spice Girl a místo kariéry se teď rozumně věnuje nakupování a péči o tři syny. Eviny půvaby jsou přírodní a občas se i příjemně zakulatí, vyzáblá Victorie se chlubí nepříliš povedenými silikony.

A pánové? Tony Parker je úspěšný basketbalista, jehož doménou je především sport. David Beckham je už spíš než fotbalista vnímaný jako celebrita - potetovaný krasavec z reklam.

Čtěte: Jak Beckhamovi pózovali pro Armaniho

Jedno se ale Beckhamovým upřít nedá - oproti Parkerovým jsou ve světě módy o několik kroků napřed. Otázkou je, jestli je Eva s Tonym v jejich zběsilé touze za tím, být ´in´ mají zapotřebí dohánět.

Beckahmovi už zase polonazí v reklamě
Autor: Famous