Blesk.cz zapátral ve světě nejkrásnějších českých celebrit a vybral pro vás pětici krásek, které jsou momentálně volné. A kdo je nejkrásnější single žena světa? Podle magazínu Vainty Fair je to Jennifer Aniston

Lucie Vondráčková (30)

Zpěvačka se po tříletém vztahu rozešla v roce 2002 s hercem Michalem Dlouhým. Pak nějakou dobu chodila se zpěvákem Richardem Krajčem a také s Romanem Říčařem. Ten se do povědomí veřejnosti dostal románkem s Lucií Bílou, s níž hrál v divadle Ta Fantastika. V roce 2008 se po půlročním randění rozešla s krasobruslařem Tomášem Vernerem. I když se spekulovalo i o vztahu s kolegou Tomášem Löblem, Lucka vztah nepotvrdila.

Okouzlující herečka a zpěvačka Lucka Vondráčková nedá spát mnoha mužům.
Okouzlující herečka a zpěvačka Lucka Vondráčková nedá spát mnoha mužům.
Autor: Dana Kolářová

Veronika Vařeková (33)

Kromě modelingu ji proslavilo manželství s hokejistou Petrem Nedvědem. Velkou lásku zpečetili v roce 2004 manželstvím, o dva roky později ale už ohlásili rozvod. Rok nato, tedy v roce 2007, česká topmodelka chodila s italským milionářem a dědicem automobilky Fiat Lapem Elkannem. Na přelomu let 2008–2009 byla vídána s hokejistou Martinem Ručinským.

Letos v červnu však Veronika pánskou společnost vyměnila za kamarádky. Rozchod s Ručinským však veřejně nepotvrdila a ani nevyvrátila a své vztahy odmítá komentovat. Kromě toho, že je opravdu nádherná, sexy je i její bankovní konto. Roční příjmy topmodelky se totiž odhadují na deset milionů korun.

Veronika Vařeková se v poslední době začala na veřejnosti objevovat ve společnosti kamarádek
Veronika Vařeková se v poslední době začala na veřejnosti objevovat ve společnosti kamarádek
Autor: Blesk

Andrea Kerestešová (26)

Do povědomí diváků se dostala jako Klára v komedii Rafťáci. Pak se vlnila při umývání obrazovky v reklamě mobilního operátora a příjemně překvapila v seriálu Vyprávěj. Když se odstěhovala ze Slovenska do Prahy, měla stálého přítele. S tím se však loni v zimě po šesti letech rozešla. Letos v lednu začala randit s majitelem reklamní agentury Honzou Leitnerem.

Jak dlouho spolu chodili, nikdy neprozradila. „Jsme spolu odjakživa a doufám taky, že navždy,“ říkala tehdy. Ale už v březnu se rozešli. Andrea je považovaná za pohlednou a sexy ženu. A že ji příroda obdařila krásnými ňadry, nechtěně ukázala na jednom vydařeném večírku při divokém tanci.

Andrea se po Raf´tácích předvedla v reklamě, kde myla televizní obrazovky
Andrea se po Raf´tácích předvedla v reklamě, kde myla televizní obrazovky
Autor: Ladislav Křivan, Martin Mithofer, abl

Šárka Vaňková (22)

Zpěvačka se v roce 2007 rozešla se svým dlouholetým partnerem, podnikatelem Jakubem Vytáčkem. Dlouho však sama nezůstala a po jejím boku se objevil další muž. Šárka začala randit se zpěvákem Danielem Hůlkou. V listopadu 2009 dvojice po půlročním vztahu oznámila rozchod, po krátké odmlce se ale zase dali dohromady. Defi nitivně se tenhle pohledný páreček rozešel letos v květnu. V červnu Šárka všechny zaskočila ohlášením zásnub s režisérem Filipem Renčem. Tříměsíční láska však podle očekávání skončila rozchodem.

Zpěvačka se momentálně vzpamatovává po tříměsíční lásce, která skončila fiaskem
Zpěvačka se momentálně vzpamatovává po tříměsíční lásce, která skončila fiaskem
Autor: Blesk – Dana Kolářová a Tomáš Vrbenský

Kateřina Brožová (42)

Po boku atraktivní herečky a zpěvačky se většinou objevovali movití muži. V roce 2004 se po sedmi letech manželství rozvedla s podnikatelem Zdeňkem Tomanem. Určitou dobu strávila s milionářem Petrem Kovarčíkem. Před čtyři lety měla poměr se slovenským milionářem Borisem Kollárem. Naposled se letos v dubnu spekulovalo, jestli Kateřina netvoří pár s Petrem Bendou, který se podílel na předvolební kampani ČSSD. Herečka to ale nepotvrdila a je prý sama. A říká, že s exmilencem Petrem Kovarčíkem jen kamarádí.

Po boku Kateřiny se objevují bohatí muži
Po boku Kateřiny se objevují bohatí muži
Autor: Pavel Machan

Nejkrásnější single žena světa?

Jennifer Aniston!

Nejžádanější nezadanou ženou světa je podle Vanity Fair seriálu Přátelé, Jennifer Aniston Exmanželka Brada v průzkumu hlasů. Za nejžádanější 27 procent žen. Po jejím herec Vince Vaughn a nějakou dobu strávila i se zpěvákem Johnem Mayerem. V současné době je oficiálně bez přítele, i když se několikrát ve společnosti objevila se sexidolem Gerardem Butlerem.

Jenn je jedničkou mezi nejžádanějšími "single" ženami
Jenn je jedničkou mezi nejžádanějšími "single" ženami
Autor: profimedia.cz

Druhou favoritkou se stala bondgirl Halle Berry (44). V celkovém hlasování totiž 29 procent hlasů. Třetí příčku obsadila exmanželka golfové legendy Woodse, Elin Nordergrenová (31). Tigerem Woodsem časem rozvedla jeho aférám s prostitutkami.