Proč Enki svůj džob dostala, je každému chlapovi nad nebe jasné. Zkuste se pár okamžiků dívat do jejího výstřihu a nedostat tvrďáka v kalhotách. Televizní producenti ze stanic Zjarr si toho byli moc dobře vědomi a jednoduchou mužskou matematikou si spočítali, že tato slečna přitáhne zraky roztoužených chlapů.

A taky že jo! Enki se stala slavnou, ještě než ji na zpravodajskou židli ve studiu vůbec posadili. Video, které zachycuje její ucházení o práci moderátorky, se stalo naprostým hitem, který po celém světě sdílely na internetu desetitisíce lidí. Aby taky ne, jen se podívejte na ta vykukující kůzlátka!

Video
délka: 02:20.55

Enki Bracaj a její pokus o získání práce, který vyšel. Youtube.com

S nabytou slávou se Enki začaly hrnout další nabídky na práci. A mladá studentka kývla i na lukrativní focení pro Playboy. Jenže pro něj musí ukázat své zbraně zcela obnažené, což se ale zase nelíbí bossům z televize. Albánie je konzervativní země a 60 % obyvatelstva tvoří muslimové.

Enki byla zatím z postu zpravodajské moderátorky suspendována a televize se s ní snaží domluvit. „Řekl jsem jí, že by se měla soustředit na žurnalismus a studia a že by neměla dělat toto focení,“ prohlásil šéf Ismet Drishti. „Stále vyjednáváme, jak ten problém vyřešit,“ dodal.

Fotogalerie
4 fotografie