Jsi nestoudný,“ začala Číňanka křičet na svého muže, když ho přepadla na parkovišti. Muž zůstal čumět jako opařený a pak snachu, se kterou se dopustil smilstva, kryl vlastním tělem.

Zhrzená manželka se naštvala a začala záletníka bít hlava nehlava. Facka střídala facku a naštvaná žena si rozhodně nebrala servítky. Na pár okamžiků, se z ní stala skutečná zápasnice.

Je to tvoje snacha. Jak si jí to mohl udělat?“ řvala na muže. To syn, kterému snacha s vlastním otcem nasadila parohy, zachoval překvapivě větší klid. Matku se spíš snažil uklidnit.

V jednu chvíli ale ztratil hlavu. „Zmiz, zmiz, zmiz,“ vykřikl na otce, a když byl na útěku, vrazil mu jednu do zad. Video je velkým hitem na čínské sociální síti Weibo, kde ho zhlédlo více než 30 milionů lidí.

Žena zbila nevěrného muže na parkovišti. Weibo