Když viděla baculku, jak jde po běžícím páse, musela ji Andrews zesměšnit. Vyfotila ji a k fotografii připsala „převislé špíčky“. Žena se totiž držela za madla stroje. Pak ještě dodala: „Vsadím se, že objednává hamburgery.“

Jenže kulturistka to nedomyslela. Snesla se na ni vlna kritiky za to, že se posmívá baculce, která se navíc skutečně hýbá, aby s kily navíc zatočila. Andrews se poté snažila ze šlamastiky vykecat, ale moc se jí to nepovedlo.

Píšu upřímnou omluvu za své činy. Uvědomila jsem si, že bylo špatné dělat takový vtip. Nebylo mým úmyslem se někomu posmívat za jeho tělo, ublížit mu nebo mu vyjádřit despekt,“ sypala si popel na hlavu Andrews.

Snažila se skutečně hodně. „Viděla jsem tu dívku na běhacím pásu mluvit do telefonu a udělala jsem ten komentář, že si objednává jídlo. Smyslem toho bylo, že nemá používat telefon na páse,“ uzavřela kulturistka. Z ostudy už má ale stejně kabát.

Podívejte se na narozeniny nejstarší kulturistky světa:

Nejstarší kulturistka světa oslavila 80. narozeniny. youtube.com