Single život si užívá stále více žen

Mnoho lidí si užívá single život plnými doušky. Když jde ale o sex a erotiku, panuje ve společnosti stále ještě běžná představa klasického vztahu. Přitom je sex považován jako legitimní a společensky akceptovatelný pouze ve vztahu.

Pro lidi žijící jako single to znamená, že aby si mohli vychutnat noc plnou vášně, musí se uvázat do partnerského vztahu, aby je jejich okolí akceptovalo. Za to by se ale museli vzdát svého dosavadního života, což je však proti jejich přesvědčení.

Registrovat zdarma na www.thecasuallounge.cz

Autor: www.thecasuallounge.cz

Nový životní trend

Co tedy dělat, když chce člověk, který je dobrovolně bez partnera, uspokojit své erotické fantazie a potřeby, a přesto se nevázat? Nový životní trend, který spojuje lidi se stejnými zálibami, se nazývá casual dating. Na oblíbené platformě www.TheCasualLounge.cz hledají jak ženy, tak i muži každého věku perfektní mix vztahu na jednu noc a dlouhodobého vztahu. Tedy ten správný mix volnosti a závazků.

Registrovat zdarma na www.thecasuallounge.cz

Autor: www.thecasuallounge.cz

Sex bez zábran

Tento rok se na TheCasualLounge.cz registrovalo dokonce již více žen než mužů. To dokazuje, jak si právě ženy osvojily tuto svobodu a bez zábran si užívají sexu. „Právě já jako žena využívám tento portál aktivně, abych mohla bezstarostně a naplno prožívat své erotické fantazie,“ prozradila Eliška. Jsou to muži a ženy, kteří vědí, co chtějí: a to erotická dobrodružství bez závazků.

Další informace a přihlášení na: www.thecasuallounge.cz

Autor: www.thecasuallounge.cz