Důvod? Zlákal ji k tomu tučný honorář, který se podle reklamních odborníků mohl vyšplahat až na milion korun.

Soukupová se svékla za tučný honorář
Autor: firma Mattoni

Hana, která je původem z Karlových Varů, zde totiž natáčela reklamní spot pro minerálku Mattoni, v němž obleče šaty z vody.

Soukupová v reklamní spotu Mattoni
Autor: firma Mattoni

Samotné natáčení však prý zkomplikovalo chladné počasí a fakt, že Hana musela natáčet skoro nahá. Měla na sobě jen miniaturní kalhotky. Jako dokonalá profesionálka na sobě nedala nic znát. Jen její bodyguardi ji museli chránit před zvídavými pohledy po celou dobu natáčení.

Pozor, klapka! Jedem!
Autor: firma Mattoni

Kromě klasického natáčení použil štáb nejmodernější trikové technologie. Italský kreativní nápad dokonale zpracoval německý štáb v čele s režisérem Matthiasem Zentnerem. Reklamní spot poběží na televizních kanálech od 23. září.