V neděli ukázala nohy, v pondělí zase rozkrok. Takový striptýz však nebyl vůbec v plánu. Adele oblékli červené minišaty s pořádně nebezpečným rozparkem, který odhaloval i to, co neměl. Moderátorka z toho byla pořádně nervózní.

Ještě před přenosem totiž přišla zabalená do červené deky, s kterou vylezla po schodech, odkud měli moderátoři v pondělí první vstup. Až když byla na místě, deku odhodila a ukázala šaty, které ji stály hromadu nervů.

Adela o nebezpečném rozparku dobře věděla. Server cas.sk si všiml, jak celý večer stála s překříženýma nohama a intimní místa si chránila kartičkami se scénářem, nebo přeloženýma rukama. Chtěla, aby si nikdo nevšiml, že se jí rozparek občas posune až tak, že jí odhalí celý rozkrok, z kterého svítí bílé kalhotky. Adela sice s neposlušnými šaty bojovala celý večer, ale jen co se na okamžik přestala soustředit, odhalila to, co se jí zatím ještě nepodařilo.

Vše o SuperStar

Stahuj písně ze SuperStar!

Fotbal na Facebooku