Do baru přišel zámožný muž už poněkolikáté. Jako vždycky si objednal salonek pro sebe a dalších deset společníků. Tentokrát chtěl ale něco extra. Zlatou láhev šampaňského Ace of Spades, jednu z nejdražších na světě. „Ke stolu ji museli nést dva číšníci, vážila asi padesát kilogramů,“ popsal šampaňské manažer klubu Vasco Carealho. V tu chvíli početné osazenstvo liverpoolského baru úplně ztichlo a za poslechu skladby z filmu Vesmírná odyssea všichni pozorovali, jak se klenot mezi šampusy blíží ke stolu bohatého muže.

„Ten chlapík byl naprosto úžasný, kupoval pití všem lidem v baru,“ uvedl jeden z hostů. „Když přinesli tu láhev, muselo okolo něho a jeho přátel pobíhat tak šedesát holek. Každá z nich pak dostala panáka,“ dodal host. Ke konci párty přinesli číšníci učet. Na něm byla suma v přepočtu 6 090 000 korun. A desetiprocentní dýško, to činilo skoro 600 000 korun. V klubu se něco takového stalo poprvé. Obchodník si prý večírek užil i přesto, že nevypil skoro nic.