Jiné ženy by za takové tělo daly v 43 letech bůhví co a i Madelyn Sheaffer z amerického Missouri si na něj nikdy nestěžovala. Jenže plavčíci místního akvaparku ono. Ženu zostudili, vyhrožoval jí a nakonec ji vyhodili od bazénu kvůli tomu, že v plavkách vypadala příliš sexy. To by pánové žádný správný gentleman neudělal, že?

Příliš se odhalovala

„Byla jsem u bazénu s mou matkou, dcerou a třemi malými synovci a neteřemi, když za mnou přišli plavčíci a požádali mě, abych si oblékla šortky a vyměnila horní část plavek za větší. Argumentovali tím, že se příliš odhaluji a že tohle je koupaliště pro rodiny,“ napsala rozhořčeně Madelyn na svém Facebooku.

Vyvedla ji policie

To si nenechala ale blondýna líbit, protože považovala argumenty horkokrevných plavčíků za absurdní. Plavčíci ji poté vyzvali, aby akvapark opustila, načež se Madelyn urazila a začala trucovat. Nakonec ji ven vyvedla policie. Blondýna se zabijáckým výstřihem hodlá akvapark žalovat.

3 fotografie