Opilá zpěvačka si užívala na Díkuvzdání v domě plném hostů. "Skončila jsem se třinácti stehy na ruce, jídlo bylo všude na podlaze," přiznala popová hvězda.

Svátek na počest oslav přežití prvních osadníků na území dnešních USA vždy Pink bohatě zavlaží hromadou alkoholu.

"Rozhodlo se nás šest kamarádů, že vypijeme tři lahve tequily ještě do jedenácti dopoledne, a když někdo řekl milost boží, rozhodla jsem se, že sladké brambory by měly být na hlavě mého tchána, tak jsem mu hodila mísu na hlavu. A pak jsem podpálila ložnici, protože jsem s Careym šla nahoru, abychom souložili a zapomněla uhasit cigaretu," práskla Pink. Nakonec musela být hospitalizována s tržným zraněním ruky.

"Skončila jsem v bazéně a málem jsem měla infarkt a pak jsem se cpala zmrzlinou a rozsekla si ruku, musela jet do nemocnice, ale já necítila nic hrozného, bylo to fascinující, když jste tak opilí a sledujete, jak vám šijí ruku," dodala zpěvačka, která před několika měsíci opustila svého manžela Careyho Harta kvůli nevěře. Teď hovoří o tom, že ho stále miluje a že by se k němu ráda vrátila.