Ukázalo se, že nejnáruživější (nebo nejšetrnější) jsou Skotové. Celých 43 procent z nich dává přednost sexu před jakoukoliv jinou zábavou.

Naopak v jižní Anglii se sex dostal na první příčku jen u 35 procent lidí. Charitativní organizace, která průzkum zveřejnila, uvítala i to, že s růstem zájmu o sex roste i prodej kondomů.

Jak uvádí BBC, přibližně jeden z deseti lidí, kteří na dotazník odpovídali, řekl, že jeho či její oblíbenou zábavou je nahlížení se do výkladních skříní. Oproti tomu jen 6 procent respondentů si nejraději zajde do muzea, byť v Anglii je vstup do muzeí jednou týdně zdarma.

Poměrně předvídatelné rozdíly byly i mezi pohlavími. Zatímco ženy dávaly přednost povídání s kamarádkami, u mužů byl na prvním místě jasně sex.