Z ostudy kabát si ušila mladá žena (19) z Jihlavy, kterou už od července pohřešovali její starostliví rodiče a dokonce požádali policii o pomoc při jejím nalezení. Slečnu policisté skutečně našli v Brně. Ovšem bylo to za okolností, za které se táta s mámou a hlavně povedená dcerka hodně stydí. V úterý v pět ráno volal pozorný občan, že v parku v Pellicově ulici je téměř nahá dívka a že tam zřejmě došlo ke znásilnění. "Hlídka dorazila na místo velmi brzy a skutečně tam našli spoře oděnou mladou ženu. Ta policistům vypověděla, že ji do parku zavlekli a posléze znásilnili dva neznámí muži," uvedl k případu policejní mluvčí Mojmír Popp. Vzápětí se rozběhlo pátrání po neznámých neurvalcích. Záhy se však ukázalo, že všechno bylo úplně jinak. Dívka přiznala, že se seznámila se dvěma před tím cizími pány v baru v Kobližné ulici. Během družné zábavy při popíjení alkoholu se pak domluvili na sexuálních radovánkách, kterých se pak zcela dobrovolně zúčastnila právě v parku v Pellicově ulici. V době příjezdu policie už byli oba pánové z místa rozkoše pryč. Děvče, které vůbec nebylo nadšené pozorností mužů zákona, si ze studu celou historku vymyslelo. Pro dceru si pak přijeli z Jihlavy rodiče.