Dokážete každého rozpálit svými polibky? Nebo snad patříte k těm lidem, kteří svoje vášně raději krotí? Zkuste si náš dnešní test a hned budete vědět, jaký máte vztah k líbání. 1. Co pro vás znamená polibek?
a) Úplný důkaz lásky, který od mne dostane jenom člověk, kterého skutečně miluji. b) Je to ta nejkrásnější a nejpříjemnější maličkost. c) Jednu z možností, jak dát někomu najevo že se mi líbí a že ho mám rád/a. 2. Zkoušeli jste se někdy líbat před zrcadlem s polštářkem nebo s člověkem, kterého máte rádi?
a) Takovými trapnostmi opovrhuji. Nedokážu si představit, jak bych se cítil/a, kdyby mě někdo přistihl. b) Nepotřebuji zkoušet to, co mám rád/a. Člověk přece krásu vášně pozná automaticky. c) Samozřejmě ano. Jak jinak bych objevil/a takový nádherný pocit blaženosti? 3. Kdybyste měli ohodnotit sami sebe, v líbání jste...
a) ...poměrně stydliví, proto přenecháváte aktivitu svojí lásce. b) ...pokaždé jiní. Rozhodující je, co od toho očekáváte. c) ...jednou vášniví a energičtí, jindy spíše hraví, záleží, jakou máte náladu. 4. Pamatujete si ještě na svůj první polibek?
a) Bylo to dost »vlhké«. Už bych nic podobného nechtěl/a nikdy více zažít. b) Bylo to šíleně vzrušující. Od štěstí se mi točila hlava a měl/a jsem chuť líbat se stále více. c) Nebylo to sice nic úchvatného, ale téměř jsem se naučil/a ovládat »práci« jazyka. 5. Uprostřed přeplněné ulice vás začne partner objímat a chce se líbat. Co vy na to?
a) Mám pocit, že nás všichni pozorují a cítím se šíleně trapně. b) No a co? Vždyť je to pěkné. Aspoň všichni vidí, že se máme rádi. c) Rychle se mu/jí vymaním a snažím se mu/jí utéct, protože se mezi lidmi nikdy nelíbám. 6. Měli jste někdy při líbání otevřené oči?
a) Ne! Pokaždé je mám zavřené, abych si co nejvíce užil/a. b) Samozřejmě. Občas si při líbání hledíme do očí a velice se nám to líbí. c) Ano, jednou jsem to vyzkoušel/a, ale jen na chvíli a tajně. 7. Potkáte úžasného člověka. Procházíte se celé hodiny po městě a když nastane okamžik loučení, chce vás políbit. Co uděláte?
a) Dám mu/jí najevo, že nejsem jen tak někdo. b) Zůstane jen při polibku na tvář a vášnivé líbání si necháme na příště. c) Samozřejmě, proč ne? Vždyť přece o nic nejde. 8. Partnerovi (partnerce) chcete poslat krátký milostný dopis. Jak bude asi znít?
a) "Nezapomeň, že Tě i tak miluju. Je mi s Tebou fajn. Kdy se zase uvidíme? Tvůj/tvoje... b) "Cítím na jazyku Tvůj polibek. Chtěl/a bych jich ještě víc. I Ty, lásko? c) "Dnes se mi o Tobě celou noc zdálo. Kdybys chtěl/a vědět podrobnosti, prozradím Ti je pouze osobně." 9. Líbání je slibný začátek něžného milování, když...
a) ...jsme už tak sehraná dvojice, že si nemusíme nic říkat, a přece víme, po čem toužíme. b) ...každý vášnivý polibek znamená naději. c) ...mě můj miláček hladí po celém těle a vyznává mi při tom lásku. VYHODNOCENÍ:
Nejvíce odpovědí a)
Nemáte rádi, když si s vámi někdo zahrává, protože polibek je pro vás jednoznačným důkazem lásky. Obdarujete s ním pouze toho, koho milujete. Kdybyste se s někým viděli poprvé, určitě byste mu polibek nedovolili. Na to si bude muset počkat, až se mezi vámi vyvine láska. Ostýchavost vám brání ve vášni. Nedokázali byste partnera/ku bezhlavě hodit na postel a začít vášnivě líbat. Radši na něj/ni budete hodiny toužebně hledět a toužit po něžných dotycích. Jenže když vaši tajnou tužbu nepostřehne, trápí vás to celou noc. Měli byste se proto naučit vyslovovat svá přání. Nejvíc odpovědí b)
Jdete rychle na věc. Rádi flirtujete a toužíte objevovat stále něco nového. Každý flirt je pro vás vzrušujícím zážitkem. To však neznamená,že byste byli lehkomyslní, právě naopak, víte přesně, za čím jdete. Nejvíc vás přitahují lidé, kteří mají málo zkušeností. Krásné chvíle prožíváte především s člověkem, pro kterého je líbání, stejně jako pro vás zajímavým zpestřením života. Ale pozor! Občas byste přece jen měli vzít na vědomí pocity druhého, trochu přibrzdit a nesnažit se za každou cenu udávat tempo. Nejvíc odpovědí c)
Líbání přímo zbožňujete. Rádi zkoušíte něco nového, takže jednou si vyloženě pohráváte, jindy jste nezkrotní a vášniví, potom zase rychlí a rafinovaní. Máte talent na líbání, vaše polibky jsou plné překvapení. Když se vám někdo zalíbí, líbáte ho tak, že je z vás úplně mimo. I když z toho třeba nakonec nic není, vaše srdce to netrápí. Samozřejmě, polibek není přísaha lásky, ale nedivte se, že si někdo od vás bude slibovat víc, než jste si mysleli. Pokud máte partnera, nepřehánějte to s flirtováním v okruhu známých. Lehko by vás mohla překvapit žárlivost vaší lásky.