Pánové, ženy vám dnes poradí, jak tomu milostnému zajiskření trochu napomoci...

Za jakých okolností se vaše šance zvyšují?

Za jakých okolností dostane ženu na jednu noc?
Za jakých okolností dostane ženu na jednu noc?
Autor: abl

LÁSKA NA PRVNÍ POHLED

33,8 % českých žen je ochotno jít s mužem do postele hned na první schůzce! Ale ty krásky mají jednu podmínku – musí se do vás okamžitě zamilovat! Zní to možná jako něco, co nemůžete vůbec ovlivnit, ale opak je pravdou. Zkušený svůdník dokáže, aby se do něj zamilovala každá a stačí mu tři věci – dokonalé gentlemanské vystupování, bezchybná řeč těla a umění naslouchat. Zaměří-li se navíc na ženy mezi 20–35 lety, má vyhráno!

MUSÍM BÝT SVOBODNÁ

33 % žen je svolných nezávazně se pomilovat, když jsou svobodné. Jak to ale poznat? Kolegyni v práci si nenápadně prověřte přes jinou kolegyni. Svobodnou ženu v baru poznáte jednoduše. Bude se mnohem více než zadaná rozhlížet, mapovat případné objekty zájmu a její řeč těla bude také mnohem uvolněnější. Svobodné ženy více vyhledávají oční kontakt se svými mužskými protějšky, proto se nebojte zaútočit například i v autobuse.

MUSÍM BÝT TROCHU OPILÁ

Ve spojení s alkoholem se vaše šance na "jednorázovku" ještě dramaticky zvyšují, přikývne vám dalších 27,2 % žen. Někteří muži mají dokonce vyzkoušené zaručené kombinace nápojů, kterým podlehne každá. Například oblíbený ženský drink Sex on the beach, už při jeho objednávání můžete nahodit konverzační udičku. Jediné úskalí spočívá v tom, když míru podávaného alkoholu překročíte. Pak již žena nebude schopna ničeho a zůstane vám navíc "na krku".

MUSÍM BÝT NESPOKOJENÁ

21,9 % podléhá v okamžiku, kdy to skřípe ve vztahu s partnerem. Narazíte-li na nějakou takovou, nabídněte jí rámě k vyplakání se. Naslouchejte, pokyvujte hlavou a hlavně neusněte. Nenabízejte jí ihned celého sebe na výměnu, zůstaňte v pozici chápavé kamarádky. Nakonec jen přidejte, že je mladá, krásná, absolutně úžasná a nestojí za to, aby se trápila. Stoprocentně ji máte v hrsti!

JEDNORÁZOVKY MĚ BAVÍ

4,9 % moderních žen si užívají "single" života a příliš neřeší, s kým sobotní večer zakončí. Rády se baví, proto největší počet těchto dračic najdete v barech a na diskotékách. Pozor, samy jsou zkušené svůdnice a vy musíte opravdu zaujmout. Oslňte něčím nečekaným, nabídněte něco, co ještě zaručeně neměla či neviděla. Pozvěte ji na horolezeckou stěnu a u toho vyprávějte, jak jste sám a jediný vystoupal na Mount Everest. Každá jde oblbnout!

MUSÍM DOSTAT ODMĚNU

Pro nejzoufalejší zbývá ještě jedna skupina – 2,4 % žen očekává za sex peníze, 1,1 % nějakou odměnu. Určitě i ve vaší práci se skrývají takové, které by chtěly povýšit. Vybrané oběti proto naznačte, že nejste tichošlápek a máte své kontakty, které rád protislužbou vyměníte. Nebo co třeba nenápadný příslib nějakého luxusního dárku? Nezabere-li nic, pak zbývá nevěstinec, místo, kde se vám sexu na jednu noc dostane s absolutní jistotou...

Test: Jste připraveni na letní flirt?