Rodí se nový erotický symbol Hollywoodu? Podle vyprávění Rosamund Pike (23), hlavní ženské představitelky v novém filmu o slavném agentovi 007 »Dnes neumírej«, to tak vypadá. James Bond v podání Pierce Brosnana (49) z ní byl úplně »paf«. Při natáčení milostné scény se dokonce v jejím náručí tak rozjel, že ho filmový štáb nebyl schopen zastavit. "Při natáčení té nejerotičtější scény filmu jsme se do sebe s Piercem opravdu pořádně »zakousli«. Vůbec mi nevadilo, že je Pierce o tolik starší než já. Režisér Lee Tamahori pak musel nechat celou tu sekvenci vystřihnout. Pro tento druh filmu to bylo moc žhavé, to by musela být nová bondovka mládeži nepřístupná," říká okouzlující herečka, která si v jubilejní, 20. bondovce zahrála po boku takových hvězd, jako jsou Madonna a Halle Berry. "Věřím, že teď se mi nabídky z Hollywoodu jen pohrnou," doufá studentka anglické literatury na Oxfordu..