Sen každého nudisty splnil aquapark libereckého zábavního centra Babylon. Zelená pro naháče začala platit vždy v pondělí od 20 hodin. "Při návštěvě výstavy cestovního ruchu v Bruselu mě překvapil obrovský počet nudistů v západní Evropě. Například v Belgii působí sto tisíc registrovaných nudistů a třikrát více neregistrovaných. Tak zvaná nudaturistika se kromě Belgie nejvíce rozvíjí i v Holandsku, Německu a ve Francii," poukázal šéf Babylonu Miloš Vajner. Dodal, že v létě jim slouží kempy s FKK plážemi, ale po zbytek roku je možností poskrovnu. "Počítám s počáteční ostýchavostí. Když ji lidé překonají, aquapark jim už od léta nabídne rozšířený program. Třeba Karibskou noc, mezinárodní slet nudistů, vodní diskotéku a grilování na terase," naznačil Vajner. "Běžné návštěvníky aquaparku jsme upozornili, že pondělky od osmé večer patří naturistům. Záleží pak na nich, zda zůstanou a připojí se," objasnil šéf Babylonu.