Slovenský zpěvák Peter Nagy (44) zřejmě skončil s hudbou! Svou kytaru vyměnil za fotoaparát a dal se na dráhu uměleckého fotografa. Zvěčnil totiž svou přítelkyni Moniku Hrabovčákovou (22), a to skoro nahou! V pražském paláci Flóra dokonce v těchto dnech uspořádal z těchto fotografií výstavu. A nevadí Peterovi, že návštěvníci výstavy vidí jeho přítelkyni, se kterou chodí skoro čtyři roky, takřka nahou? "Nesouhlasím s tím, protože ona není nahá. Má na sobě přesně to, co na sobě mají missky." Podle něj to byly takové železné bikiny a neustále trval na tom, že fotky jsou sice odvážné, ale nejsou ani erotické ani akty. "Já jsem s těmi fotografiemi velmi spokojená," usmívala se potěšeně modelka Monika Hrabovčáková.