Tyč se totiž utrhla a spadla z pódia na jednoho z přítomných zákazníků, jemuž nešťastnou náhodou pohmoždila genitálie. Muž nyní podnik po roce útrap žaluje. Stěžuje si, že dlouho trvající operace a vleklé léčebné kúry mu převrátily život naruby. Nakonec prý k újmě přišla i jeho snoubenka a později manželka. O svatební noci, ani později na líbánkách, podle vlastních slov nebyl s to plnit manželské povinnosti. Justin Scheidt navíc tvrdí, že utrpěl vážnou mentální a citovou újmu, z níž se s odbornou pomocí musel několik měsíců dostávat. V žalobě je mimo jiné uvedeno, že přítel postiženého zaplatil tisíc korun tanečnici, aby jeho kamaráda pozvala k sobě na parket. "Postiženého Scheidta vyzvala, aby si obkročmo kolem tyče lehl na parket. Dvě další tanečnice Scheidtovy zatížily obě ruce, aby se nemohl hýbat. Třetí dívka zatím začala tančit a posléze šplhat po tyči nahoru. Ta ale povolila a dívka s tyčí spadla z výšky jednoho a půl metru muži přímo do rozkroku," uvádí se mimo jiné v žalobě. "Bylo to šílené. Nic si nepamatuji, protože ukrutnou bolestí se mi před očima udělalo černo. Dívka ale nedbala mého úpění a tančila dále, jakoby se nic nestalo. Přítel mi nakonec z toho sevření pomohl a odešli jsme z baru pryč. Já jsem ale nadosmrti postižen," stěžoval si u soudu Scheidt. K poslednímu soudnímu přelíčení byli přizváni svědci a lékařští odborníci. Postižený Scheidt nebude mít s prokázáním viny žádné větší problémy. Možná vysoudí i veliké odškodné, ale na erotický zážitek, po němž se stal téměř neplodným a pohlavního styku jen stěží schopným, nikdy nezapomene on ani jeho žena.