Zajímavá – a pro mnohé šokující - výstava tří norských studentů sexuologie se zaměřila na kompilaci různých tvarů a velikostí penisů. Tahle nekonvenční paráda má však jiný záměr než pobuřovat puritánskou část veřejnosti. Výstavu tvoří fotografie penisů osmnácti mužů ve věku od dvaceti do sedmdesáti let. Jsou zde zastoupeny všechny velikostní a tvarové typy, přičemž se mladí studenti zaměřili také na zobrazení proměny pánského údu v průběhu stárnutí. Mužům má výstava dodat pocit spokojenosti s tím, co jim do kalhot nadělila příroda. A ženy se naopak mohou přijít podívat na to, s čím vším by v životě mohly přijít do styku. Největší význam však sami autoři výstavy kladou vědecké hodnotě svého projektu, která by měla pomáhat při studiu a práci chirurgům, klinikám a sexuologickým poradcům. Einar Aakvaag, Ragnhild Dahl Keller a Genevieve Hardeberg vytvořili galerii, v níž portrétovali pohlavní údy mužů z šesti různých úhlů. Přitom každý penis pečlivě změřili a odborně vyšetřili. „Naším úkolem bylo ukázat veřejnosti i odborníkům, jak vypadá průměrný penis muže i jeho zvláštnosti. Chtěli jsme ukázat, že penis existuje v mnoha variantách. Hlavně jsme také toužili zbořit mýtus médií a internetu, že většina, ne-li všichni muži mají penis obrovských rozměrů. Málo kdy se odborník setká s obrovským penisem, ale na internet se jiné než obrovské penisy nedostanou,“ prohlásil za celou skupinu Einar Aakvaag.