Toto jsou ty nejbizarnější sexuální eskapády, kterými se jejich častníci "pochlubili" na internetu. Že s roky nepřibývá rozum, dokazuje případ padesátiletého Itala. Ten se rozhodl, že svoji milenku (26) obšťastní stylem »Batman«. Co si pod tím představit? Nešťastnici přivázal k posteli hlavou dolů po způsobu netopýrů a zavázal jí oči. Pak se sám převlékl do netopýřího oblečku a s vlajícím pláštěm na ni hodlal skočit ze skříně. Jakou hloubku uspokojení by pocítila, těžko soudit. Její "Batman" si totiž špatně vyměřil trajektorii letu. S příšernou ranou se rozplácl o podlahu a místo do orgasmu upadl do bezvědomí. Spoutaná žena křičela několik hodin, než přišli hasiči a vysvobodili ji. Ve Velké Británii si páreček zvolil pro sexuální radůstky malé auto. Ve vášni si však muž neuvědomil malé rozměry vnitřního prostoru a o palubní desku si zablokoval páteř. Přivolaní záchranáři museli vzít nůžky na plech a auto rozstříhat, aby sexistu mohli odvézt do nemocnice. "Jak tohle vysvětlím manželovi?" zoufala si nevěrnice. Nečekané kulturní vložky se dočkali návštěvníci zaplněné restaurace McDonald's v Římě. Na potemnělém parkovišti si totiž užívala sexu dvojice v automobilu. Detailu, že při pohybech lásky přeřadili na neutrál a řítili se dolů, si nevšimli. Projeli skleněnou výlohou a zastavili uvnitř. Na svatební noc se nechtělo čekat dvojici z Velké Británie. Zítra budeme svoji, shodli se a plni nedočkavosti se na sebe vrhli. Vášeň budoucí novomanželce zatemnila zrak. Minula svého drahého a při dopadu si zlomila stydkou kost. Druhý den se dostavila do kostela v kolečkovém křesle a o svatební noci si mohla nadlouho jen nechat zdát...