"Pomalu se z toho stává kabinet sexu. Napřed zadek Kylie Minogue, poté vyzývavá Jennifer Lopez a teď tohle," hřmějí některé hlasy nad exponáty v londýnském muzeu voskových figur Madame Tussaud's. Proč tolik nářků? Mezi nejnovější skvosty totiž přibude sexy poprsí Britney Spears (21). A ještě ke všemu se vnady budou hýbat!. "Bude to velmi sexy a velmi provokující. Aby se její poprsí vzdouvalo, použijeme balónky, které se budou v pravidelných intervalech nafukovat a vyfukovat. Ocení to zejména muži. Nikdy si totiž nezapomenou sáhnout na pozadí Kylie nebo pohladit tělo J.Lo, když jsou u nás na prohlídce," říká jeden ze zaměstnanců muzea. Britney bude zobrazena v neobvyklé pozici. Jako předloha pro figurínu byly vybrány scény z jejího klipu "Live in Las Vegas" k písni "Slave 4 U", kde mj. tančí u tyče a je zakloněna hlavou dolů. "Je to super, jsem nadšená," prozradila Spears na tiskové konferenci. Její socha bude umístěna mezi Jennifer Lopez a Bradem Pittem a její výroba přijde na 2,5 miliónu korun.