Britská modelka Elizabeth Hurley (38) ví moc dobře, co jí sluší, respektive jak přitáhnout lačné mužské zraky. Zásadně si nechává šít modely s hlubokými rozparky, kde může ukázat odhalenou nohu. A zabírá to. "Pamatuji si, když přišla před lety se svým tehdejším přítelem Hughem Grantem na premiéru filmu Čtyři svatby a jeden pohřeb, měla úžasné černé šaty s rozparkem a spínacími špendlíky od Versaceho. Tehdy ji všichni obdivovali a od té doby sází Liz na jedinou pózu: vypnout hruď, stáhnout břicho a lehce vystrčit nožku. Úspěch má zaručen," říká redaktorka jednoho módního časopisu. Své modely, pocházející převážně od Versaceho, si nechává šít zásadně tak, aby splnily právě tento účel: hluboký dekolt a rozparek téměř do pasu. Jak přiznala samotná modelka, postoj s "vyhozenou" nožkou pečlivě nacvičuje před zrcadlem. "Pro to, abych se objevila na titulech prestižních magazínů, nejsou nejdůležitější šaty, ale rafinovaně naznačit to, co je pod nimi."