Bývalá hvězda seriálu Charlieho andílci - Farrah Fawcettová - pomůže oslavit nedožité 75. narozeniny Andyho Warhola - svým nahým tělem. Herečka stála modelem sochaři Keithu Edmierovi, který představí sérii aktů inspirovaných Fawcettovou na nové výstavě ve Warholově muzeu v Piitsburghu. Edmier byl údajně již od školních let Fawcettovou posedlý a ona pro něj nadále zůstala "ideální ženou a múzou". Fawcettová, která se sama také o sochařství pokouší, s radostí Edmierovi poseděla modelem. V srpnu 2000 se svým společným projektem začali a Fawcettová, povzbuzovaná Edmierem, na oplátku vysochala jeho portrét. Pár nahých soch, které oba umělci vytvořili jeden podle druhého, tvoří hlavní objekt expozice k oslavám výročí Warholova narození.