Zatímco světově proslulý iluzionista David Blaine (30) od pátku hladoví zavěšený na ramenu jeřábu v obří plexisklové bedně v centru Londýna, na pevné zemi pod ním spaluje vášnivá touha hned dvě krásné ženy. Kouzelník totiž umí nejen přivést do vytržení své kolegy z branže. Okouzluje i své fanoušky a hlavně něžné pohlaví. Ještě nedávno Blaine chodil s hollywoodskou hvězdou Daryl Hannah (42), bývalou milenkou Johna F. Kennedyho juniora. Herečka ale iluzionistu s velkým křikem opustila, když zjistila, že si Blaine všechny jejich žhavé chvilky nahrává na video. Při jeho právě probíhajícím riskantním kousku v britské metropoli, kdy chce na očích veřejnosti vydržet 44 dní bez jídla, mu drží palce hned dvě ženy. "Je to ten nejerotičtější muž na světě," tvrdí o něm jeho přítelkyně Manon van Gerkan (28), modelka známá z časopisu Vogue. "Když se spolu milujeme, dokáže mne rozvášnit tak, že vzrušením zatínám nehty do zdi. Nevím, jak to bez něj těch šest týdnů vydržím. Budu potřebovat hodně síly, abych se ze strachu o něj nezbláznila." Spolu s ní trpí i její velká milostná sokyně Josie Moran (25) z Kalifornie. Bisexuální modelka má na těle vytetováno Blainovo jméno, prý aby si kdykoli na něj mohla sáhnout a vzpomenout. "Zažili jsme spolu neuvěřitelné věci. Jednou si za 100 dolarů najal břišní tanečnici a ve trojici jsme pak strávili celou noc. Nedá se ani vylíčit, co všechno jsme spolu dělali. Lidem by to asi muselo přijít hodně bizarní. Jenže co je pro Davida zcela normální a přirozené, to je pro jiné smrtelníky zcela nepřijatelné." Josie také prozradila, že Davidovou velkou zálibou je "dělat to" na veřejnosti. "V restauracích, v městských parcích uprostřed dne. Kde ho to zrovna napadne." I sám Blaine přiznává, že při jeho nejnovějším kousku mu bude víc chybět sex než jídlo. "Své dívky budu strašně moc postrádat. To bude ta nejtěžší věc."