"Kdeže loňské sněhy jsou. Už to není, co bývalo," přiznává se smutkem v očích populární filmový hrdina Jack Nicholson (66). Nálepku sexuálního přeborníka mu sice jen tak někdo neodpáře, ale hvězda odevzdaně tvrdí: "Síly mi kvapem ubývají. "Dokopu" se ještě tak k tomu jít se svými dětmi na procházku." Nicholson hrdě přiznává, že ve svém životě měl na dvě tisícovky žen. A ne ledajaké. O generaci či dvě mladší a přímo výstavní kusy. A netají se tím, že často byly jeho milenkami dcery i se svými matkami. Ne že by ho sexuální touhy dočista přešly. Sní například o tom, že by si to rád užil s popovou hvězdou Britney Spears (22). "Zůstává jen u přání. Byla by to taková třešnička na dortu v mých eskapádách, ale jsem soudný a dobře vím, že bych už nestačil "držet krok"," šokuje oscarový herec svým přiznáním. "Mám už svůj věk. Nebudete mi to věřit, ale já už nevydržím ani křepčit na tanečním parketu. Co potom v ložnici. Znemožnil bych se," říká se smíchem hollywoodský sympaťák a dodává: "Mým největším problémem, který musím nyní překonat, je kouření. Chtěl bych přestat, ale jde to ztěžka."