O britské zpěvačce Mel B. (28) nebylo po rozpadu dívčí skupiny Spice Girls příliš slyšet. Až nyní: Mel šokovala návštěvníky parku v Las Vegas, když se na veřejnosti líbala s jinou ženou. "O tom, že má lesbické sklony, se nikdy moc nemluvilo. Ale věděl to prakticky každý," tvrdí teď její přátelé. Mel s režisérkou Christine Crokos, která se specializuje na filmy s lesbickou tematikou, načapali kolemjdoucí v parku Hancock, když se začaly vášnivě líbat a osahávat na prsou. "Byly do sebe úplně hotové - francouzské polibky střídaly tím, že si ocucávaly krky. Mnoho lidí na ně zíralo, především muži. Nevěřili tomu, co vidí na vlastní oči - dvě úžasné a slavné ženy se tady osahávají na veřejnosti. V jednu chvíli Mel dala své ruce kolem krku své přítelkyně a pomalu je spouštěla po jejím těle. Hladily si záda a sahaly si na prsa," uvedl jeden z očitých svědků lesbické scény. Když už se to jednou provalilo, Mel B. se rozhodla, že se svým sexuálním zaměřením už nebude dělat žádné tajnosti. O víkendu uspořádala v londýnském nočním klubu The Honeypot večírek. Jeho zlatým hřebem bylo, když si zpěvačka zaplatila striptérku Dawn McIntosh (27). Chvíli s ní rozverně laškovala přímo na sále a potom si ji odtáhla do zákulisí. Obě ženy se opět na veřejnosti objevily až ráno. "Byl to nejlepší sex mého života. Když jsme spolu zůstaly samy, mohla se z mého těla úplně zbláznit," chlubila se Mel svým kamarádkám. A co na to Dawn? "Mel si zaplatila 60 liber (3000 korun), abych pro její společnost tančila. Nakonec jsem se jí tak líbila, že mne chtěla mít jen pro sebe. Vzadu jsme si udělaly improvizovanou ložnici a skoro čtyři hodiny jsme se od sebe neodtrhly. Ona byla skvělá. Když jsme skončily, plácla jsem ji po holém zadku a řekla: "Ty jsi ale sexy čubička!" Jenom jsem se bála, jestli jsme svými výkřiky nerušily společnost ve vedlejší místnosti," řekla striptérka, která se honosí uměleckým jménem Summer. "Doufám, že se ještě někdy uvidíme," vzkázala nakonec Mel B.