Pokud se chcete letos vydat na dovolenou či na líbánky do nejromantičtějšího města na světě, budete muset vyrazit do Las Vegas. To totiž v nedávném průzkumu předběhlo i doposud vedoucí Paříž. Pravdivost průzkumu prokázala i návštěvnost města během dne svatého Valentýna. Mánii po americkém hráčském a sázkařském království vyvolala zpěvačka Britney Spearsová, která se tu začátkem roku "na počkání" provdala za svého kamaráda z dětství Jasona Allena Alexandera a po dvou dnech se "rozvedla". "Pokud milenci doposud jezdili do Paříže nebo Říma, dnes rozhodně vede Las Vegas. Počet hotelových rezervací tu od začátku roku stále roste a nyní je o čtyřicet procent vyšší než loni. Není pochyb o tom, že za příval může manželství Spearsové, která se provdala v lasvegaské The Little White Chapel," tvrdí Dermot Halpin z cestovatelského internetového serveru expedia.co.uk, podle nějž nicméně Paříž dále zůstává jedním z nejvíce vyhledávaných měst. Stále více lidí ale romantické uličky mění za poker. Halpin také dodal, že po lásce toužící výletníky vždy varují, aby se nedali atmosférou Las Vegas unést a krok do manželství si velmi dobře rozmysleli. "Je tu jednoduché říct si ano, ale rozvody pak musejí probíhat klasickou soudní cestou," varuje Dermot Halpin.