Zveřejněné soudní spisy v Británii odhalují, jak se jednou odborníci na umění pokusili o to, aby jedna z nejznámějších uměleckých výstav Johna Lennona, nebyla otevřena. Vedly je k tomu prý obavy, že Lennonova umělecká díla nesou znaky obscénnosti. Jednalo se o představitele NATIONAL ARCHIVES, kteří se pokoušeli v roce 1970 zablokovat Lennonovu show v THE LONDON ARTS GALLERY kvůli sexuální povaze jeho litografií. Nakonec své snahy zanechali poté, co je jiný umělec upozornil na možnost zveřejnění celého problému. Na čtrnácti litografiích sbírky nazvané BAG ONE je Lennon a jeho žena Yoko Ono v různých sexuálních pozicích, které vytvořili během líbánek. Druhý den dvoudenní výstavy byla galerie z neznámých důvodů obsazena policií, výstava byla ukončena a majitel galerie obžalován. Nakonec byl případ soudem shozen ze stolu, nicméně osud Lennonových litografií stále zůstává záhadou.