Za všechno prý může Janet Jacksonová, které při televizním přenosu Superpoháru vyklouzlo z výstřihu ňadro. Masivní mediální kampaň, jež toto úmyslné nedopatření provázela, přiměla majitele koncernu Victoria´s Secret, aby pro letošek upustili od každoroční jarní přehlídky spodního prádla, na níž se podílely hvězdy předváděcích mol. Zatímco milovníci ladných křivek jen spoře zahalených kalhotkami a podprsenkami lkají, že přijdou o kýženou podívanou, konzervativní feministické spolky se netají spokojeností. Americká Národní ženská organizace (National Organization for Women) se dala slyšet, že bylo na čase, aby ženy přestaly být vnímány jako pouhé sexuální objekty, které z nich dělají právě tyto a podobné show. "Trápí nás, že nutí zejména mladé dívky dospět k závěru, že se musejí podobat modelkám, které předvádějí prádlo," konstatovaly představitelky organizace. Zmizení kolekce Victoriaˇs Secret z kalendáře módních přehlídek je však jen špičkou ledovce v současném veřejném tažení za očistu a obnovu morálního života Američanů. Své by o tom mohl vyprávět třeba moderátor Howard Stern, jehož mateřská stanice, přesněji řečeno soukromý vysílací řetězec Clear Cannel Communications, byl potrestán pokutou ve výši téměř půl miliónu dolarů za to, že v talk-show údajně použil necudný výrok. Obdobné citelné finanční postihy kvůli vysílání se sexuálním podtextem však číhají i na další televizní a rozhlasová média, především ta, jež jsou určena široké veřejnosti.