Třiadvacetiletá modelka známá pod přezdívkou Jordan prozradila deníku Sunday People, proč před rokem podstoupila operaci poprsí. Doufala, že se zvětšením ňader stane atraktivnější pro svého milence. K lásce si ale nepomohla a dnes už se baví jen upoceným sexem.
Proslavila se především jako "dívka ze strany 3" v anglických novinách (něco jako "Dívka Blesku"). "Svlékla jsem se, naučila se všechno, co se v sexu vůbec naučit dá a změnila jsem své tělo, jen proto, abych se líbila mužům," popisuje svoji kariéru Katie Price. "Na své dráze modelky jsem zjistila, co muži chtějí a přitom jsem sama!" Před nedávnem skončil její vztah s fotbalistou klubu Manchester-United Dwightem Yorkem.

"Už nevím, co bych měla dělat!" stěžuje si. "Všechny moje vztahy se známými osobnostmi skončily krachem. Vždycky doplatím na svoji důvěřivost. Muži mi tolik ublížili, že už mě nemůže nic překvapit. Ale těžko bych teď mohla být šťastná s nějakým dělníkem. Naše životy jsou příliš odlišné."

Prvního milence měla v šestnácti letech. O deset let starší Geoff měl násilnickou povahu. "Rozstříhal moje šaty, které se mu nelíbily. Párkrát mě i popálil," vzpomíná Katie. Po Geoffovi přišel elektrikář Gary Bolingbroke. "Dělal si legraci z mých malých ňader a srovnával je mírami Pamely Andersonové. Napráskal mi na zadek a bral to jako normální součást sexu."

Po skončení vztahu s Garym podstoupila operaci hrudníku. Katie to vysvětluje tím, že si přála vypadat tak, jakou ji chtěl mít Gary. Nedokázala se vyrovnat s Garyho posměšky. "Opravdu jsem si připadala plochá, když jsem se postavila vedle ostatních holek z branže." Její kamarádi a rodiče jí operaci vymlouvali. Sama Katie byla dost nervózní a měla strach, ale rozhodla se trpět pro krásu.

Výsledek ale stál za to. Z velikosti B měla D. "Skoro jsem doktorovi, který mě operoval, zlomila ruku, jak moc jsem mu ji pak tiskla. Doma jsem hned ze sebe shodila šaty, abych se mohla pořádně podívat na svoje prsa. Nemohla jsem uvěřit tomu, jak jsou velká. Zamilovala jsem se do nich. Ráno jsem se budila hrůzou, že se mi to všechno jen zdálo a hned jsem kontrolovala, jestli jsou na svém místě. Je to jako když máte novou hračku, nemohla jsem přestat si s nimi hrát. Teď se cítím víc žensky, víc sexy!" Katie Price alias Jordan překypovala nadšením. Jenže velký sex-appeal nemůže zajistit úspěch v lásce.

Pak si prožila několik nezávaznách románků. "Uhánělo mě hodně chlapů, ale po celodenní honičce v modelingu jsem se těšila, až padnu večer do postele - sama," popisuje následující období Katie.

Její další vztah, se zpěvákem Danem Bowersem, skončil nešťastně. Když otěhotněla, začal ji podvádět a Katie potratila. I její poslední vztah s fotbalistou Yorkem skončil proto, že jí zahýbal.

"Bojím se, že jednou zestárnu a budu ošklivá. Chci, abych se mužům líbila a aby mě milovali," říká modelka, která navzdory své kráse a sex-appealu nemá štěstí na muže.