Sir Paul McCartney během nedělního přenosu poháru Super Bowl žertoval o svém ne právě výstavním těle a divákům proto slíbil, že se nebude inspirovat loňským příkladem své kolegyně Janet Jacksonové. Ta během vystoupení s Justinem Timberlakem "omylem" odhalila jedno ze svých ňader. Sexy zpěvačka se pak musela mnohokrát omluvit a televizní síť CBS za skandál zaplatila pokutu 570.000 dolarů. Bývalý člen skupiny Beatles, který za své dvanáctiminutové vystoupení dostal zaplaceno 3,4 milionu dolarů, fanouškům řekl: "Nic takového se mi nestane. Mohu vás ubezpečit, že se svlékat nebudu, protože mě byste asi nahého vidět nechtěli." Na stadionu Alltel ve floridském Jacksonvillu kromě McCartneyho vystoupili Black Eyed Peas, Alicia Keysová a Gretchen Wilsonová. Ve finále Super Bowlu se letos utkali týmy New England Patriots a Philadelphia Eagles.