Šokující přiznání hlavní představitelky třetího dílu filmu Jurassic Park Tey Leoniové (35): před několika dny musela být s příznaky dehydratace převezena do nemocnice v Santa Monice. To přiznala právě teď, když probíhají akce, které mají upozornit na její nový film, píše deník Bild. Hlavně mužští novináři těžko skrývali smích, když uvedla pravý důvod hospitalizace. Leoni se totiž několik hodin milovala se svým manželem Davidem Duchovnym (40) v sauně! A následkem "silného fyzického vypětí v extrémně horkém prostředí" došlo k závratím. To měl manžel Duchovny ale vědět lépe. Právě přeci trénuje na krátký triatlon, který se v září bude konat v Malibu. A jako každý triatlonista by měl i Mr. Mulder vědět, že při velké námaze je nutné stále doplňovat tekutiny. Takže tip pro všechny, kdo by chtěli prožít v sauně žhavější okamžiky než obvykle: do sauny si s sebou raději vemte láhev s vodou.