Upírání základních lidských práv! Právě z toho obvinila účastnice soukromé swingers párty policii, která jí a ostatním překazila skupinovou erotiku. Za psychickou újmu a ponížení žaluje město o milión dolarů.
V americkém městečku Decatur (stát Alabama) budily časté skupinové erotické akce v jistém soukromém klubu veřejné pobouření. Swingers se totiž nespokojili se sexem ve skrytu pokoje, ale ukazovali se i na balkóně a na dvoře a to v malém městě není zrovna ten nejlepší nápad.
Dvacátého devátého února tak byl například v Decaturu k vidění orální sex a nazí lidé běhající v extázi okolo klubu.
Policie se tedy oné únorové noci rozhodla, že nemravnostem učiní přítrž. Když vtrhli do klubu, spatřili asi 200 polonahých lidí, jak spolu souloží v různých polohách a navzájem se osahávají.
Paní Myersovou, která nyní město žaluje, přistihli s halenkou vyhrnutou nad prsa a s mužem, který ji zezadu vášnivě objímal a divoce hladil na různých místech. Nakonec se zjistilo, že šlo o jejího manžela.
Myersová byla nakonec z neznámých důvodů jediná, koho policie po razii obvinila. Minulý týden se rozhodla podat žalobu a požadovat milión dolarů.
"Po policejním zátahu mě vláčeli novinami a televizí," řekla žena. "Velice mě pokořili, uvrhli mě do hanby, chovali se v rozporu s mými občanskými právy a právem na soukromí!"
Jak je vidět, prostopášnost se nevyplácí. Zejména jde-li o tak malé město jako Decatur!
Swingers party: Skupinový sex pohoršoval

Zpět
na
Do víru skupinových erotických hrátek náhle vstoupila policie. Rozvášnění swingers si to ale nenechali líbit!