Hoši, kteří hrajete fotbal: Dávejte si pozor na své nejcennější partie! Případy natržených penisů z fotbalových utkání se totiž množí - zejména v sousedním Německu. Před pár týdny prožil drama s takto zraněným mužstvím bulharský záložník Čavdar Jankov (21) přímo na bundesligovém trávníku, o víkendu se podobný incident odehrál o pár tříd níž. V severní divizi amatérské Oberligy dostal útočník Markus Richter (27) kopanec mezi nohy a o poločase mu museli zašívat pěticentimetrovou tržnou ránu! Přesto se fotbalista Grimmy vrátil na hřiště a i s pěti stehy na penisu dokázal dát v 90. minutě soupeřům z Halle gól na 5:3! "Skvělý zápas. Ale teď si se sexem musím dát dva měsíce pauzu," litoval hrdina zápasu. Ještě, že je svobodný, na rozdíl právě od Jankova. Tomu už doktoři po měsíci radovánky s bulharskou přítelkyní znovu povolili.