Herečka Felicity Huffmanová se musela před natáčením filmové novinky Transamerica naučit používat penis. Blonďatá kráska ve filmu hraje transsexuála a před první klapkou neměla páru o tom, jak zacházet s falešným pyjem, kterému přezdívala Andy. "Pod paží jsem měla láhev s vodou, kterou jsem při močení vždycky stlačila. Bylo co opravdu děsné," vzpomíná na natáčení Felicity. Herečka, známá například z filmu Život s Helenou nebo ze seriálu Zoufalé paničky, se o problémech s penisem rozpovídala v rozhovoru pro britský magazín Heat. "Když na to vzpomínám, tak je to hodně legrační. Musela jsem se třeba učit, jak s Andym správně zacházet, jak ho držet při močení, kterou rukou, a tak dále...," prozradila Huffmanová, která sice s umělým penisem zpočátku zápasila, nakonec si k němu ale získala sympatie. "Musím říct, že když jsem si Andyho poprvé oblékla, bylo to divné. Vím, že to bude znít hloupě, ale už jsem pochopila, proč o něm všichni muži neustále přemýšlejí. Strčila jsem ho do kalhot a pořád jsem na něj myslela. Trčel mi a neustále se pohyboval ze strany na stranu. Bylo to hodně zvláštní," řekla Felicity magazínu Heat.