Jednašedesátiletý Rudolf Gibbs si raději příště nechá zajít chuť na sex, než by sáhnul na vibrátor své ženy. Zklamaný z toho, že mu manželka neposkytuje dostatek objetí a uspokojení, zničil její erotickou hračku. "Když muž našel v domě vibrátor, vtrhnul za manželkou do ložnice a začal ji pomůckou ohrožovat," vyslechl si ve čtvrtek londýnský soud. Podle britského deníku The Sun přišel Gibbs k soudu se skloněnou hlavou a nezvedl ji ani během přelíčení. "Muž ohrožoval manželku erotickou hračkou, nutil ji, aby mu předvedla sex, a pak hračku zničila," uvedla státní zástupkyně. Gibbs, který se svojí manželkou žije osmadvacet let a poslední roky spolu nespí, byl obviněný z výtržnictví a ohrožování. Sám doznal vinu pouze v případě poškození cizí věci, v tomto případě vibrátoru. Za zničenou erotickou musel zaplatit osmatřicet liber. Ačkoliv se snažili právníci Gibbse hájit tím, že nikdy neměl problémy se zákonem a že na běžeckém maratonu vydělal na charitu více než dvacet tisíc liber, soud mu vyměřil šestiměsíční podmíněný trest. Britští lékaři k případu dodávají, že ženské sexuální problémy jsou stále aktuálnějším problémem a že se musejí řešit. V souvislosti s tím The Sun zmiňuje osmatřicetiletou Michelle Thompsonovu, která prodělá denně na tři sta samovolných orgasmů.