Sex na veřejných místech se stává stále větší zálibou. Britové nyní v rozsáhlém americkém a evropském průzkumu zjistili, na jakých veřejných místech se lidé nejraději oddávají sexuálním hrátkám. Vítězí zaparkovaný automobil, následuje park, jedoucí automobil, kino a zaměstnání. Účastníci průzkumu měli odpovídat na otázku, na jakém veřejném místě alespoň jedou v životě provozovali sex. Při výběru mohli zaškrtnout několik možností. Suma sumárum má za sebou nejvíce lidí - osmdesát procent dotázaných - zkušenost se sexem v automobilu na parkovišti, následuje městský park (šestašedesát procent), pětašedesát procent lidí provozovalo sex v jedoucím autě a sedmapadesát procent dává přednost lesu. Šestatřicet procent dotázaných si užilo sex v kině, třetina v zaměstnání, čtvrtina v klubu nebo baru a dvaadvacet procent ve veřejné dopravě. Sexuální dovádění ve zkušební kabince v obchodě s oděvy ochutnalo čtrnáct procent lidí.