Pokud chcete mít doma sbírku nejlepšího erotického umění posledních let, pak se rozhodně vypravte do Hollywoodu. "Ubývá turistů, kteří míří do Hollywoodu, takže nemáme dostatečnou návštěvnost, abychom mohli muzeum dále provozovat," oznámil ředitel Erotického muzea Boris Smorodinsky. Muzeum bude uzavřeno v neděli 7. května. Se znovuotevřením se nepočítá, proto se majitelé rozhodli veškeré skvosty erotického umění rozprodat. "S dražbou nepočítáme. Jednoduše si necháme udělat nabídky a nejvyšší vyhrává. Většina děl bude k dispozici v muzejním obchůdku, kde jsme dříve prodávali suvenýry," pokračuje Smorodinsky, který za dva roky vybudoval jedno z nejznámějších muzeí sexu a erotiky na světě. Pokud byste si pro nějaký umělecký skvost s nádechem erotiky skutečně rádi zaletěli, zavítejte nejdříve na www.theeroticmuseum.com.