Dva cestující společnosti British Airways se na palubě letu z Arizony do Londýna seznámili zjevně víc, než byla posádka letu ochotna snést. Jelikož si ostatní cestující začali stěžovat na hlasité vzdychání a sténání, musela posádka zakročit a vyrušit pár při jejich milostných hrátkách. Britka a Američan (oba mezi dvaceti a třiceti lety) se seznámili na palubě letadla. Při šampaňském, víně a delikátním jídle dostali chuť na něžnosti. Proč ne, oba za letenky zaplatili pěkně tučnou sumu, cestovali totiž v´business class´. Když se v letadle na noc zhasla světla, požádali oba pasažéři o deky, pod nimiž se pak děly divoké hrátky. "Není pochyb, že se tam odehrálo víc než jen mazlení a líbání," uvedl jeden z pracovníků letecké společnosti. Hlasité sténání se nesnažili skrývat ani před ostatními cestujícími, proto je záhy musela jedna z letušek zdvořile požádat, zda by trochu nezmírnili hlasitost. Když pár v Londýně letadlo opouštěl, odměnila ho posádka halasným potleskem. Intimní styk na palubě letadla není podle informací agentury SAD nic výjimečného. V únoru například museli zaměstnanci BA vylomit dveře jedné z toalet, protože se tam dva pasažéři zamkli a velmi hlučně se oddávali svým milostným hrátkám. Jiný pár se na palubě letadla American Airlines nenechal od sexu odradit celých pět hodin. Dobrodružství ve vzduchu pro ně skončilo tučným účtem, každý z nich musel zaplatit pokutu ve výši téměř 60 tisíc korun. Oficiální zdůvodnění: opilost na palubě letadla.